Gra MMORPG osadzona w świecie Gwiezdnych Wojen

http://www.roy-joy.pl/ http://www.piromax.pl/petardy

Świat gier komputerowych i filmów bez przerwy się przenikania – na podstawie hitowych gier powstają filmy, z kolei najbardziej popularne filmy przenoszone są na ekrany komputerów. Nie zabrakło także gry MMORPG osadzone w świecie Star Wars.

Grą tą jest Star Wars: The Old Republic. Gracz już na samym początku decyduje, czy staje po jasnej stronie mocy czy może chce swoimi działaniami wspierać Imperium.

Gra jest całkowicie oparta na rozgrywce internetowej, dlatego bez stałego podłączenia do sieci nie ma nawet co zastanawiać się nad jej zakupem. Gracz jednak wcale nie musi być tutaj rycerzem Jedi czy sithem – do wyboru są także inne klasy postaci, jak chociażby imperialny agent.

Do gry przeniesione zostało większość tricków znanych z sagi filmowej czy komiksów, jak chociażby oddziaływanie na umysł przeciwnika. Z innymi graczami możemy współpracować lub też się zmierzyć – tryb Player vs Player jest tutaj na bardzo wysokim poziomie.

Plusem jest bez wątpienia to, że gra nie wymaga nadzwyczajnego sprzętu – nawet starsze procesory nie powinny mieć problemu z płynnym odtwarzaniem gry.

www.mskradiology.pl